Horario

Data: 18 de Febreiro de 2017

Horario: de 9:00 a 14:25 horas

Lugar: Auditorio de Ferrol

A competición terá lugar íntegramente no Auditorio de Ferrol, onde se habilitarán catro salas, a zona PIT, e o Auditorio. A continuación, móstrase o horario xeral da xornada e as salas nas que transcurrirán as diferentes partes da FIRST LEGO League.

Programa xeral

  Horario    Auditorio    PIT  Sala 1  Sala 2  Sala 3 Sala 4
    9:00 Equipos e rexistro            
    9:30 Entrada pais e público            
    9:45 Reunión adestradores            
    10:00 Cerimonia inauguración            
    10:30 Inicio presentación proxectos            
    10:45 Inicio xogo de robots            
    13:00 Fin xogo de robots            
    13:15 Fin presentación proxectos            
    13:45 Cerimonia de clausura e entrega de premios            
    14:25 Despedida e peche  

 

Xogo de robots

Horario Mesa 1A Mesa 1B Mesa 2A Mesa 2B  Round
10:30  
10:35
10:40
10:45  KING EIRÍS  FrouxiMakers     1

Round

10:50      AnonymousBot  MARbot
10:55  C3Club  FIRE DETECTORS    
11:00      ECO KEEPERS  CASANOVASQUAD
11:05  LOS OBTUSOS      
11:10      Holocrones  INFINITY
11:15  The Shark Byte  SANSABOTICS 2.0    
11:20  
11:25
11:30
11:35  MARbot  C3Club    

      2

Round

11:40      FIRE DETECTORS  ECO KEEPERS
11:45  CASAANOVASQUAD  LOS OBTUSOS    
11:50      Holocrones  INFINITY
11:55  The Shark Byte  SANSABOTICS 2.0    
12:00        KING EIRÍS
12:05  FrouxiMakers  AnonymousBot    
 12:10  
 12:15
 12:20
12:25  ECO KEEPERS  CASANOVASQUAD    

3

Round

12:30      LOS OBTUSOS  Holocrones
12:35  INFINITY  The Shark Byte    
12:40      SANSABOTICS 2.0  KING EIRÍS
12:45 FrouxieMakers AnonymousBot    
12:50      MARbot  C3Club
12:55  FIRE DETECTORS      
13:00  
13:05
13:10

 

Presentación Proxecto Científico, Deseño do Robot e Valores FIRST LEGO League

Horario Sala 21 Sala 22 Sala 31 Sala 01
10:30 Holocrones INFINITY The Shark Byte SANSABOTICS 2.0
10:35
10:40
10:45
10:50
10:55
11:00  
11:05
11:10
11:15 KING EIRÍS FrouxiMakers AnonymousBot NATURALEZA
11:20
11:25 CRAZY INVENTORS
11:30
11:35 ROBOT'S LAND
11:40
11:45    
11:50
11:55 SUPERGIRLS
12:00 MARbot C3Club FIRE DETECTORS
12:05 THE FOOTBALLERS
12:10
12:15 LEGO NEXO BUILDERS
12:20
12:25 FrouxiMakers Jr.
12:30  
12:35  
12:40
12:45 ECO KEEPERS CASANOVASQUAD LOS OBTUSOS Los apicolmeros
12:50
12:55 Los comeflores
13:00
13:05 Las abejas selváticas
13:10

 

 

Ubicación